Size Söylüyorum Başkanım, Sizlerde İşitin Başkanlarım…


Bu makale 2019-11-18 19:23:13 eklenmiş ve 508 kez görüntülenmiştir.
Ahmet Yenin

Tokat Erbaa Belediye başkanı kardeşim Ertuğrul Karagöl,sen ihtiyaç sahibi biri olsan,başkasının giyip modası geçtiği için kenara koyduğu elbiseyi sana getirip verseler sen bu ikinci el elbiseyi gönül rahatlığı içerisinde giyer evlatlarına da giydirir misin...!?

Öyleyse kullanılmış elbiseleri cadde ve sokaklara koyduğun elbise toplama kutularında depolayıp ihtiyaç sahibi insanlarına dağıtmak yerine, ihtiyaç sahiplerini %90’nı yattıkları yerden,mesailerine saatinde gelmeden ve hatta ihtiyaç sahibi vatandaşlarınca muhtarım neredesin,ofise gel de imza işimiz var diyerek açılan telefonlara dahi cevap verme sorumluluğu taşımadan ayda 2.5 bin lira maaş alan Cumhurbaşkanımızın bedava Umreci muhtarlarına tespit ettirerek, meclis üyelerin ile birlikte belirlediğiniz yada belirleyeceğiniz mağazalardan bizzat kendilerinin beğenip almalarına zemin hazırla,imkan sağla ki duyan gören insanlarda başkan insanlığının hakkını veriyor.

İnsana yardım ve iyilik böyle yapılır yapılmalıdır,kutsal dinimizde yardımın gizli yapılmasını emrediyor,doğrusu da budur.

Helal olsun seni kazanıp doğurmakla bırakmayıp insan gibi yetiştiren babana ve özellikte en büyük emek sahibi annene dedirttir.

Çünkü insanın insana yapması gereken insanlık böyle insani davranmayı gerektirir başkanım..

Senin ve birlikte görev paylaştığını mesai arkadaşlarının yapması gereken ve insana yakışan budur..

Yüce Allah’ın akıl vererek yarattığı insan, dünyanın olmazsa olmaz en özel,en önemli ve en mükemmel canlısıdır ve bütün hizmetler insan ve canlı odaklıdır.

Sen öncelikle devlet adına doğup büyüdüğün memleketinde insanların başta olmak üzere insan dostu tümü canlılara hizmet etmek için seçtiğin ve mensubu olduğun MHP’ye ve insana yakışan tutum ve davranış içerisinde ol.

Kısacası ülkede Ünye’de Erbaa’da ihtiyaç sahibi insanlar ve insan dostu canlılara yapılacak yardıma kadar yapılacak daha çok insani hizmetler işler var ama sen,sen ol,kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapma başkanım size söylüyorum.

Hani bir özdeyişimiz var sevgili başkanım ”Kızım sana söylüyorum oğlum sen işit” diye..Bizde Ünye’den sizlere Erbaa Belediye başkanı olarak siz söylüyoruz..Ama ülkede Ünye de Tokat’ta Ordu’da,aynı görevi paylaşan diğer belediye başkanlarımız ile birlikte devletimiz adına aziz milletimize ve insan dostu tüm canlılara hizmet etmeleri için insanlarımız tarafından seçilmiş ve atanmış sevk ve idarecilerimiz sizlerde işitin diyor,saygılar sunuyorum.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Ordu Tribün Gazetesi | Haber Merkezi
© Copyright 2016 Ordu Tribün Gazetesi
GÜNDEM
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş