Tek Yüzlü Bir Müslüman'ın...


Bu makale 2019-10-05 15:33:49 eklenmiş ve 532 kez görüntülenmiştir.
Ahmet Yenin

Sorumluluk sahibi saygıdeğer insanlar ve okurlar bugün sizlerle kendine münhasır yaşam biçimiyle hayatını ve rızkını kazanmak için sorumluluğunu taşıdığı aslı insani  mesleğini Allah'ın rızasına Mazhar olmak için çalışanlardan biri olan  Adnan Zeki bıyık beyin makalesini paylaşarak  ilgilenenlere ve hatta iki arada bir derede kalarak ne akan ne de kokan insanlarımıza karınca kararınca faydamız olsun istedik.

**Hocam sen hangi görüştesin***

----------------------------------------------

Adam bana sordu

-Hocam sen kime bağlısın? Siyasi görüşün ne?

Ben Müslümanım ve Türküm, beynimi hiç kimseye teslim etmem...Bu ne şeyh, ne cemaat lideri ne de Siyasi bir lider....Hiç fark etmez....İyliği överim pisliği, haksızlığı yererim....Eğer bir oluşuma ruhumu ve aklımı teslim etseydim, o ait olduğum klik üyeleri bir pislik yaptıklarında şimdilerde olduğu gibi o pisliği ve pisliği yapanı kutsayacaktım ki bu küfürdür....İnandığım dini inkâr etmek demektir....

Onun için özgürlüğü seçtim...Yüce Yaradanımın bana armağan ettiği en büyük nimeti aklımı ben kullanıyorum....Filanca şeyh, filanca hoca, filanca siyasetçi değil..... Ve öyle birileri gibi filanca tarihten itibaren hidayete erenlerden değil....Kendimi bildim bileli müslümanım, Türküm...Hiçbir oluşum da beni henüz kendine bağlayamadı...bağlayamaz....Fani olan hiçbir kimsenin borazanlığını yapmam, hiçbir faniyi kutsamam....Benim tanrım Cenab-ı Haktır...Örnek model liderim Sevgili Peygamberimizdir...Bazı mürâiler gibi Kitabıma ve Peygamberime söz söylendiğinde susanlardan olmadım..... Ben münafık meşrep müslümanlardan değilim...Tek yüzlü bir müslümanım... Öyle de ölmek istiyorum diyor, saygılar sunuyorum.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Ordu Tribün Gazetesi | Haber Merkezi
© Copyright 2016 Ordu Tribün Gazetesi
GÜNDEM
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş