Somada Olmayan Kırıkkale’de Olur mu Anne ..!?


Bu makale 2019-08-25 18:38:33 eklenmiş ve 456 kez görüntülenmiştir.
Ahmet Yenin

Somalı 301 insanın,301 ana,baba kuzusunun asgari ücretle yerin yedi kat dibinde ekmek parası kazanırken devletin ve koruduğu paragöz işverenin devlet raporuyla sabitlenen ihmali sonucu geçirdiği cinayet gibi kaza sonucu feci şekilde can vermelerini galeye almayan Somalı gibi 18 Ağustos 2019 günü Kırıkkale de bir işletme içinde evladının ve onlarca insanın gözleri önünde boğazı kesilen ve ben ölmek istemiyorum diyen anne ile,anne ne olur ölme diye haykıran çocuğun acı içinde haykırışları toplumda duyulmadığına göre bu ülkede bellik insan değil Allah kulu kalmamış be evlat acısıyla yüreği yanıp tutuşan cennet vatan ülkemiz Türkiye’nin Kırıkkaleli annesi..

Sorumluluk sahibi saygıdeğer insanlar ve okurlar Soma’da asgari ücretle ailesini geçindirmek için çalıştığı yerin yedi kat dibinde günümüz iktidarının korumasında ve kollamasında iş yaptığı devletin resmi raporlarıyla belgelenen kendinden ve yandaşından başkasını düşünmeyen, kendinden başkasına insanca huzur ve güven içerisinde yaşama hakkı tanımayan paragöz işverenin maden ocağı yasası gereği alması gerekli güvenlik önlemini almaması sonucu meydana gelen feci olayda 301 insan evladının seslerinin dün bugün ve halen daha bu toplum tarafından duyulmadığı gibi önceki gün Kırıkkale’de bir ki işyerinde onlarca insanın içinde eli bıçaklı cani bir adamın canice sapladığı bıçakla tövbe haşa hayvan boğazlar gibi hayat arkadaşını onlarca insanın özelliklede canından bir parça olan evladının gözü önünde annesini yani eski eşinin boğazını kestiği esnada bıçaklanan anne ben ölmek istemiyorum,yanındaki evladı anne ne olur ölme diye topluma haykırdığı onca insan içinden bir Allah kulunun resim ve video çekmekten öteye yapabileceği hiçbir şey yok muydu Allah aşkına..

Emine Bulut'un annesi isyan etti: Yavrum "Ölmek istemiyorum" demiş, müdahale edecek hiç mi kimse yoktu?

Türkiye'yi sarsan cinayette, canice öldürülen Emine Bulut'un annesi, "Benim çocuğum 'Ölmek istemiyorum' demiş, orada müdahale edecek hiç mi bir Allah'ın kulu yoktu?" deyip isyan etti.

Eski eşi tarafından bıçaklanan yavrum Emine Bulut'un son nefesinde "Ölmek istemiyorum" diye haykırması, kızının da "Ölme anne" diye ağlaması Türkiye'yi yaraladı. Küçük kız psikolog gözetimine alındı. Milliyet'e konuşan acılı aile fertleri, katil zanlısının sürekli tehdit ettiği Emine Bulut'u öldürmek için bıçakla gezdiğini söyledi. Emine Bulut'un annesi, "Kızımı niye korumadılar?" diye feryat etti.

"Kimse duymadı mı yavrumun sesini"…

Fadime Bulut, "Hani kadınların hakları, kadınları kesip, kesip atıyorlar. Ben şuna da üzülüyorum, orada müdahale edecek hiç mi bir Allah'ın kulu, merhametli kimse yoktu. Benim çocuğum' Ölmek istemiyorum' demiş, kimse duymadı mı yavrumun sesini? Çocuğunun yanında bir baba nasıl bunu yapar? Biz şimdi torunumun yanında hiçbir şey konuşamıyoruz, ağlamamaya çalışıyorum. Torunum bana, 'Anneanne ağlama' diyor. Allah bu acıları kimseye yaşatmasın"

Sorumluluk sahibi insanlar ve okurlar, aziz Türk milleti olarak biz gerçekten bu kadar acımasız ve gaddar bir millet değildik. Acıma duygusu yüksek dünyanın en merhametli insanı Atatürk Türkiye’si Cennet vatan ülkemiz Türkiye cumhuriyeti Devletinde olması gerekirken son yıllarda gözümüzün ve hata dünyanın gözü önünde yaşanan Soma maden ocağı Tren olayları başta olmak üzere ülke genelinde onlarca insanımızı kaybettiğimiz gibi son olarak inşallah bu son olur Kırıkkale’deki vahşi cinayet olaylarına bakıp geçebilecek kadar umursamaz, vurdumduymaz olduk, bu bize özelliklede kadirşinas Aziz Türk milletine hiç mi hiç yakışmadı ve yakışmıyor. İnsanlar düşünen canlılardır. Bunca olaydan sonra düşünelim, taşınalım silkinip özümüze dönerek kendimize gelelim diyor, saygılar sunuyorum.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Ordu Tribün Gazetesi | Haber Merkezi
© Copyright 2016 Ordu Tribün Gazetesi
GÜNDEM
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş