sex shop vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  
sex shop ordu ordu erotik shop ordu sex shop ordu sex shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop istanbul vibratör seks shop istanbul jartiyer iç giyim iç giyim

Bir Röportajın Anatomisi


Bu makale 2019-03-03 14:00:34 eklenmiş ve 301 kez görüntülenmiştir.
Metin Topkaya

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye (OBB) Başkan Adayı Sn. İdris Naim Şahin’le bir röportaj gerçekleştirdik.

Malumunuz kendisi; İyi Parti ve Chp ortak adayı olmak istemiş, hem CHP hem de İyi Parti Genel Merkezlerinde ciddi bir krize yol açmış ve onay alamamıştı.

Sn.Şahin’le esnaf ziyareti esnasında karşılaştık. Ziyaret ettiği işyerinin, bir süre önce yitirdiğimiz Hüseyin İlhan’a ait olduğunu ve merhumun; “Ordu için bir marka” olduğundan bahsettik. Üzüntü ve başsağlığı dileklerini, kabul ettik.

Merhumun Ordu ile ilgili düşüncelerinden ve sorun olarak gördüğü meselelerden bahsettik. Orada bulunan esnaf ve ziyaretçiler, Sn. Şahin’e sorun- görüş ve önerilerinden bahsetmeye başlayınca, konu ister istemez seçim ve siyasete geldi.

Sn.Şahin; bu zamana kadar Ordu’ya hizmet ettiğini, hizmet etmeye de devam edeceğini, sorunları bildiğini, çözümlerin ise hazır olduğunu ifade etti.

Kendisine; AKP tabanından geldiğini hatırlatarak, bugünkü sorunların, kendisinin de içinde bulunduğu ve bakanlık yaptığı iktidardan kaynaklandığını düşünen, Laik Cumhuriyet taraftarı, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, Ordu seçmenin (bende dahil) endişelerinden bahsettim.

Sn.Şahin bunun üzerine; Cumhuriyetin temel değerleri ve Atatürk’le ilgili yapılan/ yapılabilecek veya ismini kullanarak bu konuları istismar edenlerin, yol arkadaşı olamayacağını ifade etti.

Bunun üzerine; sosyal medyamda ve bazı haber kanallarında yayınlanan röportajı gerçekleştirdik.

Sn.Şahin’e;

1. Cumhuriyetin Temel Değerleri ve Atatürkçülüğü özümsemiş Ordu seçmeni,

2. Rıhtım/liman bölgesinde daha önce var olan Atatürk rölyefi,

3. Durugöl ve Belde Otel bölgesi çevre katliamı ile ilgili düşünce ve mesajlarını sordum.

Sn.Şahin; uzun, uzun ve tane, tane ilginç anekdotlarla anlattı. (İlgilenenler için sosyal medya da kayıtlar mevcut.)

Sohbet; diğer katılımcıların, çeşitli sorular sormasıyla devam etti. Bütün sorulara samimiyetle ve özeleştiri yaparak cevap verince kendisine;

OBB ve Milli eğitim başta olmak üzere, diğer kamu kurum ve kuruluşlarında, belli dini okul ve grup mensuplarının yerleştirildiği ve liyakatin yok edildiği iddialarıyla ilgili ve STK ların iktidarların arka bahçesi olması ile ilgili düşüncelerini sorduk.

Sn. Şahin; bunlar yanlış, olmamalı, bu memleket hepimizin, diyerek cevap verdi.Takdir izleyici ve okuyucuların..

Not: Bu röportajla ilgili olumlu olumsuz eleştiriler oldu. Kimi, para aldığımı, kimi, Meclis Üyesi yapılacağımı, kimi, İçişleri Bakanlığı yapmış birine, nasıl böyle soru sorduğumu, kimi, birilerinin tetikçisi olduğumu… Kimileri de bravo diye tepki göstermiş. Hepinize eyvallah.. Lakin şunu bilmenizde yarar var. Katıksız, laik, sosyal, hukuk devletine bağlı Cumhuriyetçi bir vatandaş, amatör! bir köşe yazarıyım. “Mabada yakın yerden et yemediğim için, gözümü ve burnumu kapatmıyorum.” 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Ordu Tribün Gazetesi | Haber Merkezi
© Copyright 2016 Ordu Tribün Gazetesi
GÜNDEM
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop