HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
25 Ekim 2021 Pazartesi
Fındık Fiyatı


22.50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
11 Ekim 2021 Pazartesi

YUNUS PLASTİK 4 KITADA

Ordulu girişimci iş adamlarımızdan Hasan Ersoy’un icra kurulu başkanlığını yaptığı Yunus Plastik dört kıtada adından söz ettiriyor.
YUNUS PLASTİK 4 KITADA

Atilla ŞİMŞEK

Ordulu girişimci iş adamlarımızdan Hasan Ersoy’un icra kurulu başkanlığını yaptığı Yunus Plastik dört kıtada adından söz ettiriyor.

İstanbul Kıraç ta kurulu bulunan özellikle gıda ve ilaç ambalajlarının yanı sıra birçok dalda ambalaj üreten firman aranan markalar arasında yer alıyor.

Avrupa- Asya – Amerika ve Afrika kıtalarındaki birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren Yunus Plastik icra kurulu başkanı Hasan Ersoy sorularımızı ve şirketin vizyonunu açıklarken “ 1973 yılında ağabeyim Yunus Ersoy’un kurduğu mütevazi bir ambalaj tesisi ile işe başladım. İş kalemi olarak Enjeksiyon ürünleri üretmeye başladık ‘’ dedi

Hasan Ersoy  daha sonra şunları kaydetti.

‘’Müşterilerimizin arasında başta Sağra olmak üzere yurt içindeki ve özellikle Karadeniz havalesindeki fındık işleyen tesislerin ihtiyaçlarını  yaptık.  1995 yılı yurtdışı ihracatımız başladı, ürün gamında özellikli ürünlerimiz ile tutunmayı bildik. 

Makine parkımızı günün şartlarına göre yenilerken aynı zamanda çeşitlendirdik. Karadeniz Bölgemizdeki fındık entegre tesislerinin hemen  hemen hepsinin ambalaj ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Müşterilerimizin aynı zamanda çözüm ortağıyız.

Yeni ihracat yolumuza Çin ve Vietnam ülkelerini de kattık. 

Önce insan şiarıyla İSO  9001- 14001 kalite standartları  konusunda firma olarak taviz vermeyiz. Her 6 ayda bir kendini denetlettiren, kendini geliştiren, üretim standartlarını geliştiren  ve kaliteyi en üst seviyeye çıkaran bir yapımız vardır.  Uluslar Arası Çalışma Örgütü BRC’ nün ,  Çalışma Bakanlığımızın çalışma yönetmeliğinin şartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Oğlum İzzet Yasin Ersoy ile işimizi her geçen gün ileriye götürme azmimizden vazgeçmedik.

Ordu da bulunduğum yıllarda siyaset ve sosyal derneklerin içinde faaliyetlerde bulundum. İstanbul’a gelince 2004-2014 yılları arasında Bakırköy Belediye Başkan vekilliği ve Meclis Başkalığı yaptım. Konumum itibari ile tüm Ordu vakıf ve dernekleri ile yakın ilişkilerim oldu. Bu çabamı halen devam ettirmeye çalışıyorum. Her fırsat bulduğumda eşimle koşarak Ordu’ya gelerek uzunca kalmak için bahaneler uyduruyorum’’ dedi. 

Ersoy, kısa hayat yaşamını yılların arkadaşından esirgemedi gazete sayfamıza gönül açıklığı ile anlattı.

HABER MERKEZİ

Bu haber toplam 119 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : YUNUS, PLASTİK, 4, KITADA

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler