HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
25 Ekim 2021 Pazartesi
Fındık Fiyatı


22.50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
24 Eylül 2021 Cuma

MÜFTÜLER TOPLANTISI YAPILDI

Perşembe İlçe Müftülüğümüzün ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya İl Müftümüz Dr. İsmail ÇİÇEK, İl Müftü Yardımcılarımız Şerife Hanım ALTUNER, Cemal UZUN ve on dokuz İlçe Müftümüz katıldı.
MÜFTÜLER TOPLANTISI YAPILDI

Perşembe İlçe Müftülüğümüzün ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya İl Müftümüz Dr.  İsmail ÇİÇEK, İl Müftü Yardımcılarımız Şerife Hanım ALTUNER, Cemal UZUN ve on dokuz İlçe Müftümüz katıldı.

“AMAÇ VERİMLİLİK”

İl Müftüsü  Dr, İsmail Çiçek Başkanlığında gerçekleşen toplantı, İl Müftülüğü ve İlçe Müftülükleri arasında koordinasyonu sağlamak, uygulama birliği oluşturmak, yeni gelişmeleri değerlendirip uygulanacak proje ve yürütülen hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunmak, ayrıca hizmetlerde etkinliği ve verimliliği artırmak amacıyla ile düzenlendi. Her ay düzenli olarak yapılan İlçe Müftüleri toplantısı Perşembe İlçesi'nde  gerçekleşti.

Yapılan toplantıda, Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün  2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası faaliyetleri, İlahiyat Akademisi, Kur’an kurslarının denetimlerinin düzenli olarak yapılması ve Türkiye Diyanet Vakfı faaliyetleri ile ilgili güncel konular görüşüldü.

 

Bu haber toplam 191 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : MÜFTÜLER, TOPLANTISI, YAPILDI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler