HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
25 Ekim 2021 Pazartesi
Fındık Fiyatı


22.50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
18 Eylül 2021 Cumartesi

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Fatsa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından belediye çalışanlarına yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi düzenledi.
İŞ SAĞLIĞI VE  GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Fatsa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından belediye çalışanlarına yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi düzenledi. 

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Belediye Meclis Salonu’nda tertip edilen eğitimde İş Yeri Hekimi Nilüfer Genç, İş Güvenliği Uzmanları Yeliz Koç ve Yalçın Hatipoğlu’nun anlatımlarıyla iş güvenliği ve iş sağlığı hakkında geniş kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi.

İşçi ve sözleşmeli personeller olmak üzere iki grup halinde verilen eğitimde  İş Yeri Hekimi Nilüfer Genç, İş Güvenliği Uzmanları Yeliz Koç ve Yalçın Hatipoğlu iş yerlerinde sağlıklı ve güvenli bir ortamı temin etmek, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını azaltmak, çalışanları yasal hak ve sorumlulukları konusunda bilgilendirmek, onların karşı karşıya bulundukları mesleki riskler ile bu risklere karşı alınması gereken tedbirleri öğretmek ve iş sağlığı ve güvenliği bilinci oluşturarak uygun davranış kazandırmak gibi konu başlıkları ele alındı.

“İŞ GÜVENLİĞİ İNSANİ BİR 

SORUMLULUK"

Çalışanların sağlığını ve iş güvenliğini sağlamanın hem insani hem toplumsal hem de yasal bir sorumluluk olduğunu söyleyen Fatsa Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Gülçin Zan Yıldırım,  “İş Sağlığı ve Güvenliği üzerinde ciddiyet ve hassasiyetle durmamız gereken bir eğitimdir. Bu anlayışla eğitimlerimizi gerçekleştiriyor, çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz.” dedi.

 

Bu haber toplam 258 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : İŞ, SAĞLIĞI, VE, GÜVENLİĞİ, EĞİTİMİ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler