HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
24 Eylül 2021 Cuma
Fındık Fiyatı


22.50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim
13 Eylül 2021 Pazartesi Saat: 23:55

KÖPRÜ İÇİN SONDAJ ÇALIŞMASI BAŞLADI

Bolaman ırmağı üzerinde Organize Sanayi Bölgesi’ne transit geçişi ve karayolu yolu bağlantısını sağlayacak çift şeritli araç ve yaya köprüsü için sondaj çalışmaları başladı.
KÖPRÜ İÇİN SONDAJ ÇALIŞMASI BAŞLADI

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, şehrin üretim üssü ve istihdam kapısı Organize Sanayi Bölgesi’nin ulaşım çilesine Bolaman Irmağı üzerine yapılacak ikinci köprü ile son vereceklerini söyledi.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı İsa Yüksel ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl sonuna kadar yapımına başlanacak araç ve yaya köprüsü için yapılan sondaj çalışmalarını yerinde inceledi.

KÖPRÜ YAPIMI BU YIL SONU İTİBARİYLE BAŞLAYACAK

Organize Sanayi Bölgesi’nin ulaşım çilesine son vereceklerini söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar,  “ Her geçen gün yeni üretim tesislerinin faaliyete geçmesiyle büyüyen ve gelişen Organize Sanayi Bölgesi’nin lojistik taşıma faaliyetlerinin kapasitesinin artmasıyla Bolaman Kavşağından sanayi bölgesine geçişte alternatif ulaşım aksı oluşturarak hem ana yol bağlantısı hem de transit geçişi sağlayacak çift şeritli araç ve yaya köprüsü bölgenin trafik sıkışıklığını oldukça rahatlatacaktır. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızdan talep ettiğimiz Karayolları Genel Müdürlüğümüz tarafından Bolaman Irmağı üzerine yapılacak ve Organize Sanayi Bölgemizi ana yol ile bağlantısını sağlayacak çift şeritli araç ve yaya köprüsünde başlayan sondaj çalışmalarını İlçe Başkanımız İsa Yüksel ile yerinde inceledik.  Bu yıl sonuna kadar yapımına başlanacak araç ve yaya köprüsü, Organize Sanayi Bölgemizdeki transferleri oldukça rahatlatacaktır. Talebimize olumlu görüş bildiren, köprünün yapımı konusunda talimat ve olurları olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu'na, Sayın Milletvekillerimize, Karayolları Genel Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese şahsım, organize sanayi yatırımcı firma yetkilileri ve Fatsalılar adına teşekkür eder, saygılarımı sunarım” dedi.

HABER MERKEZİ

 


 

Bu haber toplam 118 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : KÖPRÜ, İÇİN, SONDAJ, ÇALIŞMASI, BAŞLADI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler