HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
24 Eylül 2021 Cuma
Fındık Fiyatı


22.50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim
13 Eylül 2021 Pazartesi Saat: 09:13

FATSA’YA YENİ ÜRETİM KAPISI ...

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Organize Sanayi Bölgesi'nde üretim faaliyetine yeni başlayan Lider Bentonit firmasına "hayırlı olsun" ziyareti gerçekleştirdi.
FATSA’YA YENİ ÜRETİM KAPISI ...

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Organize Sanayi Bölgesi'nde üretim faaliyetine yeni başlayan Lider Bentonit firmasına "hayırlı olsun" ziyareti gerçekleştirdi.

Her geçen gün yeni yatırımlarla büyüyerek gelişen Fatsa Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni bir fabrika daha üretime başladı.

ÜRETİM, İSTİHDAM VE İHRACAT'IN MERKEZİ

Fatsa'nın üretim üssü ve istihdam kapısı olan Organize Sanayi Bölgesi'ne giderek yeni üretime geçen Lider Bentonit fabrikasını ziyaret eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Akgümüş ile görüşerek  üretim, istihdam ve ihracat ile ilgili bilgiler aldı. Fabrika'nın bütün bölümlerini gezen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, firma sahibi Süleyman Akgümüş'e bölgeye kazandırdığı yatırımdan ötürü teşekkür etti. 

FATSA OSB, TÜRKİYE SANAYİSİNİN KALKINMASINA VE EKONOMİSİNİN BÜYÜMESİNE KATKI SAĞLIYOR

Fatsa Organize Sanayisi'nin büyümesinin Türkiye sanayisinin kalkınmasına ve ekonomisinin güçlenmesine katkı sağladığını söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, " Dünya beyaz bentonitlerin rezervinin yüzde 75'i Türkiye’dedir. Ülkemizdeki bentonitin de yüzde 80'i bölgemizdedir.  Dolayısıyla bölgemizde büyük bir rezerv var. Bölgemizin beyaz madeni bentonit sektöründe Fatsa’mızın kalkınma ve iktisat literatürüne bir firma daha dahil oldu. Organize Sanayi Bölgemizde faaliyetlerine yeni başlayan ve yılsonu itibarı ile istihdamını yaklaşık 2 katına çıkaracak Lider Bentonit firması yetkililerine istihdama sağladıkları katkılarından dolayı teşekkür eder, tüm çalışanlarına kolaylıklar dilerim." dedi.

HABER MERKEZİ

 

Bu haber toplam 140 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : FATSA’YA, YENİ, ÜRETİM, KAPISI, ...

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler