HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
24 Eylül 2021 Cuma
Fındık Fiyatı


22.50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim
5 Ağustos 2021 Perşembe

İNDİRİM ANLAŞMASI YAPILDI

ORBEL A.Ş. özel okullar ile 2021-2022 yıllarını kapsayacak yüzde 15 ile yüzde 40 indirim anlaşması yaptı
İNDİRİM ANLAŞMASI YAPILDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. kurum ve kuruluşlar ile indirim anlaşmalarına devam ediyor.

5 özel okul ile anlaşma imzalayan ORBEL A.Ş. yaptığı bu anlaşma ile personellerine yüzde 15 ile yüzde 40 arasında indirim alma hakkı kazandı.

Gerçekleştirilen indirim imza protokolüne Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, ORBEL A.Ş. İnsan Kaynakları ve Eğitim Koordinatörü Serap Uzun ve Özel Okul temsilcileri katıldı.

“ HAYIRLI OLSUN "

 Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Büyükşehir Belediyesi iştiraklerimizin kurum ve kuruluşlarla indirim anlaşmaları yapmaları hem personellerimize hem de anlaşma yapılan kurumlar için birer avantaj olduğunu belirtti.

Genel Sekreter Coşkun Alp, açıklamalarına şöyle devam etti

“Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak her alanda personellerimizin rahatlığını sağlamak adına çalışmalar yürütüyoruz. Büyükşehir Belediyesi iştirakimiz olan ORBEL A.Ş.nin 2021-2022 eğitim-öğretim yılında özel okullar ile yaptığı anlaşmada bunlara bir örnektir. Bu indirim anlaşmaları ile personellerimizin çocukları bu kurumlardan indirim almış olacaklar. Toplamda yüzde 15 ile yüzde 40’a varan bu indirimlerin tüm personellerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

ANLAŞMA YAPAN KURUMLAR

Özel okullar ve yaptığı indirim anlaşmaları ise şu şekilde:

Doğa Koleji eğitim ücretlerine İndirim: ilkokul ve anasınıfı %30, ortaokul ve lise % 40 ek olarak kardeş indirimi %5 ve peşin ödeme indirimi %6 indirim; Seçkin Bilim Koleji eğitim ücretlerine İndirim; ilkokul, anasınıfı, ortaokul %40, lise % 30 ve kurs merkezlerinde % 30 indirim; Final Okulları eğitim ücretlerine indirim; anasınıfı, ilkokul, ortaokul  %20, lise % 20, ek olarak kardeş indirimi %5 ve kurs merkezlerinde %15 indirim; Uğur Okulları eğitim ücretlerine İndirim; lise öğrencilerine  %30 ve kurs merkezindeki öğrencilerine %30 indirim; Bahçeşehir Koleji eğitim ücretlerine indirim ise ilkokul, ortaokul, lise  % 15 olarak uygulanacak.

HABER MERKEZİ

Bu haber toplam 118 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : İNDİRİM, ANLAŞMASI, YAPILDI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler