‘Siyaset Biz Olmaktır,Siyaset Vatandır’

İyi Parti Ünye İlçe başkanlığına aday olduğunu parti binasında düzenlediği basın toplantısıyla açıklayan emekli eğitimci Feryal Bacınoğlu Çuhacı”Sayın Meral Akşener gibi örnek,azimli, çalışkan bir genel başkan ve ekibiyle gerek parti üyesi,gerek parti sempatizanı,gerekse partinin icra kurullarında görev alarak ülkemize,insanlarımıza ve insan dostu tüm canlılara hizmet etmek bizlerle birlikte tüm dava arkadaşlarımız için onurdur,gururdur”dedi.
Bu haber 2020-02-06 21:29:05 eklenmiş ve 91 kez görüntülenmiştir.

İyi Parti Ünye İlçe başkanlığına aday olduğunu  parti binasında düzenlediği basın toplantısıyla açıklayan emekli eğitimci Feryal Bacınoğlu Çuhacı”Sayın Meral Akşener gibi örnek,azimli, çalışkan bir genel başkan ve ekibiyle gerek parti üyesi,gerek parti sempatizanı,gerekse partinin icra kurullarında görev alarak ülkemize,insanlarımıza ve insan dostu tüm canlılara hizmet etmek bizlerle birlikte tüm dava arkadaşlarımız için onurdur,gururdur”dedi.

Emekli eğitimci Feryal Bacınoğlu Çuhacı’ya ve ekibine her hal ve durumda desteğimiz sürecektir diyen mevcut Başkan ve yeniden başkan adayı olduğunu daha önce açıklamış olan Osman Karagöz” Başkan adayı Feryal Bacınoğlu Çuhacı’ya destek olarak birlikteyiz.İşte demokrasimizin güzelliği bu çok seslilik “dedi.

İyi Parti Ünye ilçe Başkan adayı emekli eğitimci Feryal Bacınoğlu Çuhacı Cahit Külebi’nin

Yurdum

Ağladığım senin içindir,

Güldüğüm senin için.

Öpüp başıma koyduğum

Ekmek gibisin..şiirinden okuduğu dörtlükle başladığı konuşmasında;

Değerli Ünyeliler,değerli basın mensupları,değerli dava arkadaşlarım,cesurlar hoş geldiniz,sefalar getirdiniz. 16 Şubat 2020 tarihinde yapılacak İyi Parti Ünye ilçe başkanlığı 3.olağan genel kurul toplantısında adayım diyen Çuhacı”Her şey yurt için;Her şey memleket için. Siyaset çaredir,siyaset çözümdür,siyaset hizmet yarışıdır.Siyaset biz olmaktır.Siyaset vatandır.

Sayın Meral Akşener gibi;örnek,azimli, çalışkan bir genel başkanı olan partinin;%10 barajına razı olup Mecliste 40-50 milletvekili arasında temsil edilmek gibi bir hedefi olamaz,olmamalı” dedi.

İyi Parti Ünye ilçe başkan adayı Feryal Bacınoğlu Çuhacı”Hedefimiz iktidar olmalı;Bunun için çok çalışmalıyız;Demokrasi yarışında arkadaşlarımızla biz de varız.Partimize güç katmak istiyoruz;Cesurlar bir olalım,beraber olalım,büyük olalım,halleşip dertleşelim, İyi Olalım.

Toplantımıza katılarak bizleri ve partimizi onurlandıran değerli basın mensupları sizlere teşekkür ediyorum.Ünyelilere ve partimize gönül veren dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Saygılarımı sunuyorum”dedi.

Feryal Bacınoğlu Çuhacı kimdir.Ordu tüccarlarından Fahri ve Saydam Bacınoğlu çiftinin 3’çü erkek dört evladından ilk çocuğu olarak 1955 yılında Ordu da dünyaya geldi,İlk orta ve lise eğitimini Ordu da tamamladı.

Samsun eğitim Enstitüsü mezunu olan Feryal Bacınoğlu Çuhacı Lisans tamamlayarak 26 Aralık 1976 yılında atandığı Ünye Kız Meslek Lisesinde 22 yıl süreyle bilfiil Türkçe ve Türk Dili Edebiyatı öğretmeni olarak görev yaptı.

1998 yılında emekli olan Feryal Bacınoğlu Çuhacı Ünye'nin yetiştirdiği iyi ve güzel ahlaklı örnek insanlardan,örnek aile reislerinden Ünye Hayat Eczanesi kurucu ve işletmecisi Mustafa Kemal Çuhacı ile evli,üç evlat ve üç torun sahibi.

HABER MERKEZİ

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Ordu Tribün Gazetesi | Haber Merkezi
© Copyright 2016 Ordu Tribün Gazetesi
GÜNDEM
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş