sex shop vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Musa Kıranlı’nın 24 Temmuz Basın Bayramı mesajı

24 Temmuz 1908 tarihinde Türk basınında sansürün kaldırılması, "Gazeteciler ve Basın Bayramı” olarak kutlamaya başlanması dolayısıyla Teknikerler Birliği Ordu İl Temsilcisi Musa Kıranlı ilimiz ve ilçelerimizde yerel ve ulusal bazda haber yapan tüm basın mensuplarını sevgi ve saygı ile selamlıyor, şükranlarımızı sunuyorum.
Bu haber 2019-07-23 12:40:32 eklenmiş ve 131 kez görüntülenmiştir.

24 Temmuz 1908 tarihinde Türk basınında sansürün kaldırılması, "Gazeteciler ve Basın Bayramı” olarak kutlamaya başlanması dolayısıyla Teknikerler Birliği Ordu İl Temsilcisi Musa Kıranlı ilimiz ve ilçelerimizde yerel ve ulusal bazda haber yapan tüm basın mensuplarını sevgi ve saygı ile selamlıyor, şükranlarımızı sunuyorum.

“Tarafsız ve özgür bir basının varlığı güçlü demokrasilerin vazgeçilmez unsurudur.”

Demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında gelmekte olup önemli bir toplumsal görev icra etmektedir.

Toplumsal değerlere saygılı, sorumluluk bilinci içinde, tarafsız bir anlayışla görevini yerine getiren özgür basın, demokratik toplum düzeninin korunmasının en büyük güvencesidir.

Basın meslek ilkelerine uygun, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, tarafsız ve objektif bir yayıncılık anlayışı; toplumda basına güveni artırmasının yanında, kamuoyunun yanlış bilgilendirilerek yönlendirilmesinin önüne geçecektir.

Kişisel hak ve özgürlükleri temel alarak, tarafsız bir anlayışla çalışmalarını yürüten basın mensupları, demokratik toplumların en önemli güvencelerinden biridir. Görevini bu anlayış ve fedakârlıkla yürüten değerli basın mensubu arkadaşlarımız, her türlü övgü ve takdiri hak etmektedirler.

Her ne kadar internetin yaygınlaşması ve sosyal medya platformlarının artması ile yazılı medya cazibesini kaybetmiş olsa da basında çok sesli ve aktif bir yapı günlük hayatımızda yer bulmaktadır.

Ulusal basının yanı sıra özellikle ilimizde yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayan, ilin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine katkı sağlayan yerel medya kuruluşları ve onların çalışanları da aynı imkânlara kavuşturulmalıdır.

Şüphesiz ki, çağdaş bir toplum için; her bireyin olduğu gibi basının güvenilirliği ve tarafsızlığı büyük önem arz ederken ülkenin sanayileşmesi kalkınması ve üretmesi içinde Mesleki Teknik Eğitime nitelikli insanlara da ihtiyaç duyulmaktadır. Tekniker potansiyelimiz harekete geçirildiğinde ülkemiz daha da yukarıya çıkacaktır. Çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşacaktır.

Doğduğun memleketine, birlikte yaşadığın topluma ve kente sahip çıkmak, medeni insan olmanın göstergesidir. Tüm engellemelere rağmen memleketimize ve topluma hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerimizle sesimizi duyuran basınımıza ve sesimizi duyan duymayan tüm tekniker meslektaşlarımıza, tekniker dostlarına herkese sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ün, “Basın, Milletin müşterek sesidir” ifadesi basının toplumu aydınlatması bakımından üstlendiği misyonu en güzel şekilde açıklamaktadır.

Edirne’den Kars’a, teknikerlerin saygınlığı ve geleceği için yaptığımız sosyal, kültürel, vs tüm etkinlikleri ve haber değeri taşıyan diğer gelişmeleri kamuoyu ile paylaşma noktasında Ulusal basında yer alamazsak da temsilciliklerimizin bulunduğu illerde sesimiz dostumuz olan her zaman yanımızda yer alan yerel basın temsilcileri ile bu işe gönül vermiş arkadaşlarımızın her zaman yanlarında olacağımızı belirtiyor, bu duygu ve düşüncelerle bıkmadan, usanmadan, zor koşullarda, büyük bir özveriyle görevlerini yerine getiren ORDU ilimizde faaliyet yürüten yerel basın çalışanları başta olmak üzere bütün basın camiasının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyor, Hakk’ın rahmetine kavuşan tüm basın mensuplarına rahmet, başta görevi başında olmak üzere tüm basın mensubu çalışanlarına aileleriyle birlikte daha nice senelere sağlık, mutluluk ve başarılar dolu bir ömür diliyor, Türkiye Teknikerler Birliği Ordu İl Temsilcisi olarak şahsım, genel merkezim, il temsilcilerim ve ilimiz ilçelerimizdeki tüm branş teknikerler adına en içten duygularla sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. 

HABER MERKEZİ

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Ordu Tribün Gazetesi | Haber Merkezi
© Copyright 2016 Ordu Tribün Gazetesi
GÜNDEM
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop