sex shop vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  
sex shop ordu ordu erotik shop ordu sex shop ordu sex shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop istanbul vibratör seks shop istanbul jartiyer iç giyim iç giyim

İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Mesudiye İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirilen toplantıda, 2018-2019 eğitim öğretim yılında yapılan ve planlanan faaliyetler değerlendirilirken, yürütülen projeler, inşaat ve yatırımlar ile onarımlar ve donatım konularında istişarelerde bulunuldu.
Bu haber 2019-07-03 13:36:41 eklenmiş ve 504 kez görüntülenmiştir.

İl Millî Eğitim Müdürü  Kutlu Tekin Baş, 19 İlçe Millî Eğitim Müdürü, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile istişare ve değerlendirme toplantısında biraraya geldi.

Ayrıca; İlçelerimizin öğretmen ihtiyacı, okullarımızın akıllı tahta kullanım durumu, okullarda bulunan kütüphanelerin daha etkin ve verimli kullanılması konularına değinildi. Ayrıca; Müdürlüğümüz bünyesinde oluşturulan Ölçme ve Değerlendirme Merkezi çalışmaları ile yürütülen OBA-Gİ (Ordu Başarıyı Arttırma - Gelişim İzleme) Projesi verilerinin değerlendirmesi yapıldı.  FATİH Projesi ve EBA ve PARDUS tanıtım etkinliklerinin yürütülmesi süreci ile değerlendirmeler yapıldı. AR-GE çalışmaları ve proje faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldı. 2019-2020 eğitim öğretim yılı çalışma takvimi konusunda istişarede bulunuldu. Liseye Geçiş Sınavı (LGS) sonuçları değerlendirildi. 

Eğitime Taşımalı Erişim Yönetmeliği kapsamında yürütülen çalışmaların değerlendirilmesi yapılırken, İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, gündem maddeleri kapsamında değerlendirmelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürü  Kutlu Tekin Baş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Müdürlüğü  Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri birimine bağlı olarak kurulan Ölçme ve Değerlendirme Merkezi (ÖDM)'nde yapılan iş ve işlemler ile yürütülen faaliyetler hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Toplantıda; Müdürlüğümüz idarecileri, sorumlu oldukları birimlerle ilgili bilgilendirmede ve değerlendirmede bulundular. Yapılması gereken iş ve işlemlerle ilgili bilgi verirken, İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin de talep ve önerileri alındı.

İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin BAŞ, ilçelerdeki eğitim ve öğretim ile ilgili beklentilerini dile getirerek, "Okullarımızda öğretimin yanı sıra çocuklarımıza vereceğimiz eğitimde son derece önemlidir. Yarınlarımızın teminatı olan öğrencilerimizin bilimsel, ahlaki ve manevi yönden gelişimlerine katkı sağlayacak her türlü çalışmayı gerçekleştirmek için çalışmaya devam etmeliyiz. Bu bağlamda bir ekip ruhuyla çalışıp, amaca ulaşmak adına her türlü fedakârlığı yapmamız gerekir." dedi.

İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin ilçelerindeki yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi verdiği toplantıda, 2023 eğitim vizyonu belgesinde belirlenen yeniliklerin ilimizde ikame edilmesinde birlikteliğin sağlanması ve uygulama bütünlüğünün gerçekleştirilmesi, eğitim öğretim durumu, eğitim ve öğretimde başarının daha üst seviyeye çıkartılması, ilçeler tarafından yürütülen projeler, eğitim yatırımlarımız, muhtarlarla ilgili yapılan toplantılarda görüşülen hususlar, tekli eğitime geçiş, mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler, bağımlılıkla mücadele edilmesi konularında istişarede bulunuldu.

HABER MERKEZİ

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -
Ordu Tribün Gazetesi | Haber Merkezi
© Copyright 2016 Ordu Tribün Gazetesi
GÜNDEM
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop