sex shop vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  
sex shop ordu ordu erotik shop ordu sex shop ordu sex shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop istanbul vibratör seks shop istanbul jartiyer iç giyim iç giyim

Ünye'de Başarılı Öğrenciler Buluştu

Ünye Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı sanatsal, kültürel, sportif alanda ulusal ve uluslararası düzeyde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere yönelik Öğretmenevi Oteli salonunda yemek programı düzenledi.
Bu haber 2019-04-07 14:40:31 eklenmiş ve 430 kez görüntülenmiştir.

Ünye Milli Eğitim Müdürlüğü  tarafından, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı sanatsal, kültürel, sportif alanda ulusal ve uluslararası düzeyde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere yönelik Öğretmenevi Oteli salonunda yemek programı düzenledi.

Programda açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özgür Tokgöz, “Bilginin sürekli değiştiği ve geliştiği günümüzde çocuklarımızın akademik başarısının yanında sosyal, kültürel, sportif faaliyetlere yönelmesi ve başarılı olmak için çalışması gerekmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı  tarafından yayınlanan 2023 vizyon belgemizde eğitimde başarının yegane ölçüsü ders notları, sınav başarısı ve zeka testlerinden ibaret olmaz denmektedir. ”dediler.

Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı 2023 vizyonu kapsamında okullarda tasarım atölyeleri ve yaşam beceri alanları kurulmaya başlandığını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü  Özgür Tokgöz, “Bu bilinçle bizlerde okullarımızda okul öncesinden başlayarak tüm öğretim kademelerinde çocuklar yetenek kümeleri ile ilişkilendirilmiş, becerileri uygulama düzeyine kazandırılabilmeleri için tasarım atölyeleri kurmaya, yaşam beceri alanları oluşturmaya başladık. Bu atölye ve alanlarda ki etkileri bilim, sanat, spor ve kültür olarak yapılandırmayı hedefliyoruz. Kaymakamımız önderliğinde bütün paydaşlarımızla birlikte bütün okullarımızın alt yapısını öğrencilerimizin her türlü yeteneğini ortaya çıkarak ve geliştirecek düzeye getirmek en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bizler biliyoruz ki başarı başarıyı getirmektedir. ”dediler.

Milli Eğitimin temel amacının vicdanı hür, ilim noktasında kendini yetiştirmiş, karakterli ve bilinçli nesiller yetiştirmek olduğunu söyleyen Ünye Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, “ Biz inandığımız, güvendiğimiz ve dayanıştığımız zaman bu başarıları nasıl elde ettiysek daha büyük başarıların altına imza atacağımıza gönülden inanıyorum. Başarıdan kastettiğimiz sadece akademik başarı veya müsabakalarda dereceye girmek değildir. Bizim başarıdan en başta anladığımız vatanını, milletini, bayrağını seven vatanı milleti ve bayrağı söz konusu olduğunda her şeyinden vazgeçebilecek vicdanı hür, ilim noktasında kendini yetiştirmiş, karakterli ve bilinçli nesiller yetiştirmektir. Türk Milli Eğitiminin de temel hedef ve gayesi budur. ”dediler.

Ayrıca Ünye’de sportif, kültürel ve sanatsal anlamda ulusal ve uluslararası düzeyde başarı elde eden öğrencileri tebrik ederek sözlerine devam eden Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, “ Bu gaye doğrultusunda Milli Eğitim Bakanlığımız ve Spor Bakanlığımız yapmış oldukları protokoller çerçevesinde çocuklarımızın akademik başarıları ile beraber sportif, sanatsal ve kültürel anlamda da başarılar elde etmesi, çok yönlü olarak kendilerini yetiştirmesi, öz güveni yüksek örnek şahsiyetler olarak geleceğe hazırlanması için ciddi gayret içerisindeyiz. Biz çocuklarımızın spor, sanat, zanaat ve kültürel bir etkinlikte donanımlı ve derinlikli olarak yetişmesini arzu ediyoruz. Yoksa ezberci anlayışla sadece not ortalamalarını yükselten ama hayata hazır olmayan gençler olarak yetişmesine gönlümüz razı değil. Burada herkes üzerine düşeni yapmıştır. “dediler.

Öncelikle öğrencilerimizi tebrik eder, öğrencilerimizin başarıya ulaşmasında emeği geçen veli, çalıştırıcı, öğretmen ve okul yöneticilerine, ayrıca programın hazırlanıp sunulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

HABER MERKEZİ

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Ordu Tribün Gazetesi | Haber Merkezi
© Copyright 2016 Ordu Tribün Gazetesi
GÜNDEM
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop