sex shop vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  
sex shop ordu ordu erotik shop ordu sex shop ordu sex shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop istanbul vibratör seks shop istanbul jartiyer iç giyim iç giyim

KİTAP İNSANOĞLUNU AYDINLATAN EN İYİ ARKADAŞTIR

Aybastı Kaymakamı Yusuf Beran Vuran İlçe Halk Kütüphanesine Ziyarette Bulundu
Bu haber 2018-12-19 13:04:35 eklenmiş ve 841 kez görüntülenmiştir.

Aybastı Kaymakamı  Yusuf Beran Vuran İlçe Halk Kütüphanesine Ziyarette Bulundu 

İlk olarak Kütüphaneye gelen çocuk bölümündeki İlkokul öğrencileri ile sohbet eden Kaymakam Vuran öğrencilere’’ Kütüphaneler bilginin en yoğun olduğu yerlerdir. Bu bilgiye erişmek adına ne zaman ihtiyaç duyarsanız kütüphanede çalışabilirsiniz. Ayrıca bir sorununuz olduğunda hiç çekinmeden abinizin yanına gelebilirsiniz. Bir projeniz olabilir, bir çalışmanız olabilir bununla ilgili rahatlıkla abinizin yanına gelebilirsiniz. Sizden isteğim bol bol kitap okumanızdır çünkü kitap insanoğlunu aydınlatan en iyi arkadaştır. İnşallah önümüzdeki günlerde hep birlikte bir okuma çalışması yapabiliriz.’’ dedi.

  Daha sonra kütüphane içerisinde incelemelerde bulunan Vuran, Kütüphane Müdürü İsmet Eren’den vatandaşlarımızı ve öğrencilerimizi kütüphaneye kazandırmak için hangi çalışmalar yapıldığı konusunda bilgi aldı ve kütüphanemizin yetişkin bölümüne geçildi.

Yetişkin bölümünde kütüphaneden faydalanan gençlerimizle bir süre sohbet eden  Vuran önce gençlerle tanışarak onlara kendi öğrenim hayatından bahsetti. Bu esnada ‘’zeki ve tembel öğrenci ayrımına şöyle katılıyorum. Her Öğrenci çalıştığını anlayabilecek kapasitededir. Sadece çalışan ve çalışmayan öğrenci vardır, ders çalışmayan öğrenci tembel öğrencidir.’’ açıklamalarında bulundu. Ardından Kütüphane Müdürü İsmet Eren’den Kütüphane ile ilgili herhangi bir sıkıntı ve ya talepleri olup olmadığı hususunda bilgi alarak, herhangi bir talepleri olmaları halinde mülki amir olarak her zaman yanlarında olacağını belirtti.

Kütüphane ziyareti bitiminde kütüphane önünde fotoğraf çekinerek kütüphanede bulunan gençleri millet kıraathanesine davet etti.

Millet Kıraathanesinde Gençlerle bir süre sohbet eden  Vuran’’ Sizler bizlerin en değerlilerimizsiniz. Gençler olarak biz yarınları inşallah sizlerle birlikte kuracağız. Yarınlarımızın emin ellerde olmasını istiyorum. Burada gördüğüm kadarıyla pırıl pırıl kardeşlerim var ve Sizler böylesine temiz kalpli iken çok daha fazla ders çalışmanız lazım çünkü yarınlar tamamen sizlerin elinde olacak. Kimse diyebilir mi ki yarın buradan bir Kaymakam veya bir öğretmen veya bir hakim, savcı veya bir siyasetçi çıkmayacak diyebilir misiniz? Bu vatana sahip çıkabilmemiz için çok çok çalışmamız lazım. Bu vatanın temiz ve dürüst insanlara ihtiyacı var, biliyorsunuz ülkemiz birden fazla terör örgütü ile ve düşmanla savaşmakta ancak bunlarla başa çıkmanın tek yolu çok çalışmaktır. Çünkü gördük ki bu milleti 15 Temmuz tarihinde çalışkan insanlar cesur insanlar azimli ve dürüst insanlar kurtardılar. Dolayısıyla da biz Anadolu Toprakları olarak, Türkiye Cumhuriyeti'nin vatandaşları olarak layık olduğumuz gibi, ceddimizin bizden istediği gibi dedelerimiz gibi temiz, cesur ve azimli olmak zorundayız, zaten buradaki güzel kardeşlerim bu özelliklere sahip.

        Biliyorsunuz ki Millet Kıraathaneleri Sayın Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu bir proje. Burada kadınından erkeğe, gencinden yaşlısına herkese yer var. Buraya gelip bu güzel ortamda bulunmanızı ve zaman geçirmenizi isterim. Sizinle tanıştığıma da çok mutlu ve memnun oldum aynı zamanda bu temizliğinizi, güzelliğinizi, dürüstlüğünüzü hiçbir zaman bozmamanızı istiyorum, dediğim şekilde beni de nerede görürseniz görün bir abiniz olarak gelip rahatlıkla sohbet edebilir, bir talepte bulunabilirsiniz.’’ dedi ve program millet kıraathanesinin önünde toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

HABER MERKEZİ

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Ordu Tribün Gazetesi | Haber Merkezi
© Copyright 2016 Ordu Tribün Gazetesi
GÜNDEM
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop