sex shop vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  
sex shop ordu ordu erotik shop ordu sex shop ordu sex shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop istanbul vibratör seks shop istanbul jartiyer iç giyim iç giyim

Dış Değerlendirme Süreci Sona Erdi

Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından yürütülen Ordu Üniversitesi Kurumsal Dış Değerlendirme süreci gerçekleştirilen görüşmeler ve incelemelerin ardından sonra erdi.
Bu haber 2018-12-02 12:09:19 eklenmiş ve 369 kez görüntülenmiştir.

Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından yürütülen Ordu Üniversitesi Kurumsal Dış Değerlendirme süreci gerçekleştirilen görüşmeler ve incelemelerin ardından sonra erdi.

Daha önce yapılan ön ziyaret programının ardından Prof. Dr. Erdal Emel’in takım başkanlığında Prof. Dr. Emrah Akyar, Prof. Dr. Adnan Çalık, Prof. Dr. Nihat Zafer Utkan, Prof. Dr. Öznur Yımaz, Mehmet Nazif Elkatmış ve Diren Şahin’den oluşan YÖK Kalite Kurulu Takım Üyeleri saha ziyareti programı çerçevesinde Üniversitemizin çeşitli birimlerini ziyaret ederek iç ve dış paydaşlarla görüşmeler gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen saha ziyaretlerinin son gününde Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tevfik Noyan, Üniversite Kalite Komisyon ve Senato Üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda Takım Başkanı Prof. Dr. Erdal Emel tarafından çıkış bildirimi sözlü olarak sunuldu.

Takım Başkanı Prof. Dr. Erdal Emel Yükseköğretim Kalite Kurulu’nun kurulmasının ardından üniversitelerden her yıl hazırlanması istenen Kurumsal İç Değerlendirme Raporlarının hazırlandığını ve üniversitelerin her 5 yılda bir Kurumsal Dış Değerlendirmeden geçirileceğini ifade ederek değerlendirme sürecinin uluslararası kabul edilmiş bir sistem olduğunu ve üniversitelere nitel özellikler kazandıracağını belirtti. Üniversitemizin Kalite Güvence Sistemi, eğitim-öğretim, araştırma-geliştirme ve yönetim sistemi alt başlıklarında güçlü ve gelişmeye açık yönleri ile önerilerin açıklandığı çıkış bildirim raporunun sunulmasının ardından takım başkanı ve takım üyeleri Üniversitemizde dış değerlendirme sürecinde bulunmaktan duydukları memnuniyeti de dile getirdi.

Ordu Üniversitesinin kurumsal kültürünü oluştururken kalite odaklı bir yönetim anlayışını sahiplenerek hedeflerini de bu sınırlar içerisinde belirlediğini vurgulayan Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, “Yükseköğretim Kalite Kurulunun (YÖKAK) değerlendirme sürecini yaşayan yeni nesil bir üniversite olarak Ordu Üniversitesinin kurumsal alt yapısını oluşturduğunu, öğretim elemanları, idari personeli ve öğrencileriyle pozitif bir yolculuk gerçekleştirdiğini görmekteyiz. Ayrıca yeni ve genç üniversiteler arasında bilimsel gelişim, araştırma faaliyetleri ve fiziki ilerleme potansiyeliyle Üniversitemizin öncü bir misyon üstlendiğini görmekteyiz. Ordu Üniversitesinin gelişme ve ilerleme serüveninde attığımız her adımı bilimsel zeminden ayrılmadan sorumlu bir anlayışla akılcı bir biçimde tasarımlayarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Kalite Kurulunun inceleme ve raporlama çalışmaları detaylı bir biçimde sunulduğunda Ordu Üniversitesi olarak bu zeminden ayrılmadan çağdaş, ilerlemeci ve dinamik bir üniversite olarak kurumsal gelişim sürecimizi planlı ve programlı bir biçimde devam ettireceğiz. Kalite Kurulu üyelerimize gerçekleştirdikleri yoğun inceleme çalışmaları ve Üniversitemize bir projeksiyon tuttukları için teşekkür ederim. Bu yoğun süreçte Ordu Üniversitesinin kurumsal kimliğinin gelişiminde emekleri yadsınamaz tüm akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimize de şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Ordu Tribün Gazetesi | Haber Merkezi
© Copyright 2016 Ordu Tribün Gazetesi
GÜNDEM
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop