sex shop vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  
sex shop ordu ordu erotik shop ordu sex shop ordu sex shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop istanbul vibratör seks shop istanbul jartiyer iç giyim iç giyim

İl Öğrenci Temsilcisi seçildi

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri İl Öğrenci Temsilcisi seçimi; İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Serdar Yurdabakan, öğretmenler, öğrenci ve velilerin katılımlarıyla yapıldı.
Bu haber 2018-12-02 12:01:07 eklenmiş ve 355 kez görüntülenmiştir.

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri İl Öğrenci Temsilcisi seçimi; İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Serdar Yurdabakan, öğretmenler, öğrenci ve velilerin katılımlarıyla yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan, "MEB Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Uygulaması" kapsamında Ordu İl Öğrenci Meclis Başkanlığı seçimi bu yıl ilk defa elektronik ortamda, 19 ilçeden gelen meclis başkanlarının katılımıyla Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Özel Büro’da görevli öğretmen Bünyamin Akçay tarafından, geliştirilen program doğrultusunda, öğrencilerimiz oylarını elektronik ortamda kullanarak, hem çağın gereklerine uyarak teknolojiyi kullanmışlar, hem de zamandan tasarruf sağlamışlar ve kağıt israfının önüne geçmişlerdir.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan İl Öğrenci Meclis Başkanlığı seçiminde açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serdar Yurdabakan yaparken, konuşmasında; “Bakanlığımızın 2003-2004 eğitim öğretim yılında 300 okulda pilot uygulamasına başladığı, 2004-2005 eğitim-öğretim yılından itibaren ise ülkemiz genelinde uygulanan demokrasi eğitimi ve okul meclisleri uygulaması ile İnsan hak ve hürriyetlerinin vazgeçilmezliğini ve devredilmezliğini, ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğünü temel kabul eden, Bireysel, toplumsal, insanî değerlere önem veren, insanlara eşit ve adil davranan, Toplumsal gelişmelere duyarlı, barış içerisinde çözümler üreten, Kendi kültürünü bilen, farklı kültürleri tanıyan, Demokratik ilkeleri benimsemiş bireyler yetiştirmek hedeflenmiştir.

Sizler , bugünün öğrencileri, yarın ülkemizin geleceğine yön veren seçmenler,  yakın geleceğimizin yöneticilerisiniz. Ülkemizde demokrasiye engel olmak isteyen unsurlar her zaman var olmuştur. Milli iradeye engel olmak isteyen müdahaleler gerçekleşmiş, ülkemiz yıpransa da bu zorlu süreçleri demokrasiye olan inanç ile aşmayı başarmıştır. Geleceğin Türkiye’sinde siz değerli gençler sayesinde demokrasi ve insan hakları düşüncesi gelişerek devam edecektir. Bu anlamda sizlere olan güvenimiz tamdır.

Seçimin de ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyor, sizleri sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Geçici Divan Kurulu oluşturuldu ve yemin ettirildi. Sonrasında, Geçici Divan Başkanı Başvuru Esas ve Usullerini açıklayarak başvuru süresini başlattı. Süre Bitiminde 4 Adet Adaylık Başvurusu üyelere duyuruldu. Konuşma süresi için kura çekimi yapıldı ve sıra ile konuşan adaylar kıyasıya yarıştı.

Atatürk Kültür Merkezinde yapılan seçimde Altınordu Şehit Sefa Kabakkaya Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencisi Mevlüt Hamza KESKİN 26 oy ile “İl Öğrenci Temsilcisi” oldu. 

HABER MERKEZİ

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Ordu Tribün Gazetesi | Haber Merkezi
© Copyright 2016 Ordu Tribün Gazetesi
GÜNDEM
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop